MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Kiekvieną pavasarį, mūsų mokykla-darželis suburia drauge visus, kurie myli knygą, kurie myli lietuvišką žodį į pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursą.

    Šiais metais dalyvių buvo ypatingai daug.  Į konkursą susirinko net 28 pradinukai iš įvairių miesto bei rajono mokyklų. Jie varžėsi dėl geriausio skaitovo vardo.

  Su šiuo gražiu renginiu visus dalyvius pasveikino mokyklos-darželio direktorė Rimanta Trečiokienė. Sėkmės palinkėjo Marijampolės savivaldybės švietimo skyriaus vyriausioji specialistė  Angelė Mikulienė.

    Dalyviai buvo vertinami pagal dvi amžiaus grupes: I grupė – 1-2 klasės, II grupė – 3-4 klasės. Komisijai buvo nelengva išrinkti pačius talentingiausius, nes mažieji konkurso dalyviai pavergė savo nuoširdumu, artistiškumu.  Jie paprastai, natūraliai sugebėjo perteikti kūrinio mintį.

Komisijos nuomone, geriausi skaitovai I grupėje (1-2 klasių) yra:

I vieta –Liepa Valinčiūtė (Mokolų mokykla-darželis, mokytojas Evaldas Taputis) ir Simonas Ulevičius (Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, mokytoja Milita Čižauskienė).

II vieta – Saulė Andriuškaitė  („Ryto“ pagr. mokykla, mokytoja Eglė Šaučiūnaitė).

III vieta – Rusnė Skilandytė ( Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla, mokytoja Aurelija Kovzonienė).

II grupėje (3-4 klasių) nugalėtojai:

I vieta – Gustė Šuerytė ( ,,Ryto“ pagrindinė mokykla, mokytoja Ingrida Andriuškienė).

II vieta – Kotryna Endziulytė ( mokykla-darželis „Želmenėliai , mokytoja Birutė Gustienė).

 III vieta – Deimantė Kiškytė  ( Mokolų mokykla-darželis, mokytoja Lina Čižikienė) ir Laurynas Sondaras (P.Armino pagrindinė mokykla, mokytoja Laimutė Pultanavičienė).

       Renginys „Ir knyga mane augina“ parodė, kad  knygos, iš tiesų, mus žavi, mums kalba, pataria, mus augina. Džiaugiamės, kad mūsų mieste yra daug mokinių bei mokytojų, kuriems yra svarbi literatūra. Jie mėgaujasi skaitydami eiles, prozos kūrinius.

Renginio organizatorės Mokolų mokyklos-darželio mokytojos – Violeta Rudienė ir Rūta Alaburdienė

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .