Dieninė vasaros poilsio stovykla „Saulutė“

                                              „Atostogos, atostogos-

                                              Geriausias metų laikas.

                                              Atostogos, atostogos-

                                              Graži svajonė vaiko...“

Atostogų laukia visi- tiek maži, tiek dideli. Nuo birželio 1-os dienos dieninės vasaros poilsio stovyklos „Saulutė“ rytas prasidėdavo ir baigdavosi kaip ir dera kiekvienoje stovykloje-linksma daina, skanduote, vėliavos pakėlimu ir nuleidimu, bei metraščio rašymu. O rašyti stovyklautojai tikrai turėjo apie ką:

„Pegaso“ knygyne darbuotoja papasakojo apie keisčiausias pasaulio profesijas, sesuo-vienuolė Viktorija įdomiai supažindino su Vilkaviškio Vyskupijos Palaimintojo J. Matulaičio muziejumi, svetingai pasitiko „Mantinga“, kur be pažintinio pasakojimo apie įmonę patys vaikai gaminosi picas ir jas skanavo.

Nei vienas neliko abejingas animaciniam filmui „ Svajoklis Budis“, kurį stebėjo „Spindulio“ kino teatre.

Vaikai aplankė K. Griniaus muziejų- ten susipažino su tautinių rūbų margumynu, Kraštotyros muziejuje patys galėjo „pasigaminti“ popierių iš antrinių žaliavų, bei nukeliauti mintimis į praeitį. Kiek ovacijų visiems sukėlė apsilankymas Priešgaisrinėje gelbėjimo stotyje! Vaikai ne tik įgavo daug vertingų žinių, bet ir patys galėjo daug ką išbandyti. Kas nežino Multicentre laukiamų pramogų- sužinojo ir linksmai prleido laiką.

Stovykloje „Saulutė“ stovyklautojai  ne tik keliavo, susipažino su įvairiais žmonėmis, bet ir sportavo kartu su regbio treneriu Arvydu.

Stovykla baigėsi, bet prisiminimai išliks visai vasarai.

Ačiū visiems pedagogams, darbuotojams kurie stengėsi, kad vaikai pasijustų tikrais stovyklautojais.

 

 

                                   Stovyklos vadovė Rūta Alaburdienė

 .