Akcija "Galiu tau padėti"

Mokyklos mokinių tarybos nariai bei vadovė Violeta Rudienė, organizavo akciją „Galiu tau padėti“, kuri buvo skirta gyvūnams gyvenantiems globos namuose.

Dėkojame visų klasių mokiniams už tai, kad dalyvavote šioje akcijoje, už tai, kad jūsų širdelėse tiek daug gerumo ir šilumos. Mes surinkome nemažą materialinę paramą beglobiams gyvūnams. Mokiniai atnešė ir maisto, ir būtiniausių gyvūnams daiktų.  Kad būtų gyvūnėliams linksmiau – nepamiršo ir  žaisliukų!  Manome, globotiniai bus dėkingi jums už tai. Visą materialinę paramą nuvežėme į „Mindrajos“ gyvūnų globos namus.

Be materialinės paramos mes aukojome ir finansinę paramą. Čia taip pat galime pasidžiaugti, nes surinkome 100 eurų! Šiuos pinigėlius pervedėme į gyvūnų globos asociacijos sąskaitą – tai savanorių organizacija. Šios gyvūnų mylėtojų asociacijos misija -  savanoriška pagalba benamiams ir beglobiams gyvūnams. Jie rūpinasi , kad gyvūnai surastų mylinčius šeimininkus, rūpinasi jų sveikata, veža sergančius gyvūnėlius pas veterinarus.

Nuvykę ir pažvelgę į liūdnas gyvūnėlių akis, supratome, kad gyvūnams reikia žmogaus meilės, globos ir šilumos.

 .